Co
robię

01
Strona Internetowa

Strony www

Wzajemna pomoc i networking

Wiem jak ważne jest wsparcie, kiedyś na początku, potrzebowałem go najbardziej. Dlatego staję na wysokości zadania, pomagam niezależnie od branży!

Sukcesem jest dla mnie, wzajemna pomoc i napędzanie Twojego biznesu!
Dzięki temu, moja grupa zado
wolonych klientów rośnie i rozwija się w szybkim tempie! A co za tym idzie, ja również dzięki WAM rosnę!

Uczenie się

Razem się rozwijamy!
Mam system który został sprawdzony, przeze mnie i przez klientó
w z którymi współpracuję.

Najważniejsze są wyniki i transparentność!

Jeśli jesteś osobą ambitną – zapraszam do współpracy 🙂

Coś z niczego....

Każdy z Nas ma na początku obawy, lęki i boi się zaczynać nowe projekty.
Boimy się zmieniać i sprawdzać nowe innowacyjne rozwiązania.
Lubię t
worzyć – pomysł przekuwa się w coś nowego,  coś czego jeszcze nikt nie zrobił 🙂

02
Łączę ludzi

Networking

Waluta przyszłości

Michał Szafrański napisał piękną książkę w której wiele pisze o zaufaniu. Zgadzam się z tytułem, dlatego budując długofalowe relacje biznesowe jak i prywatne kieruję się zaufaniem. To zawsze działa w dwie strony. Z racji tego, że kieruję się uczciwością w zakresie biznesu i poza nim, mogę pochwalić się wspaniałymi ludźmi wokół siebie. Jestem transparentny, dzięki temu łatwo nawiązuję nowe znajomości. W takim razie, POZNAJMY SIĘ!

Ale....

Najpierw daj się poznać :). Chętnie pomogę Ci rozwinąć skrzydła jeszcze bardziej! Dzięki wiedzy i znajomości różnych branż pomogę Ci zwiększyć skalę i zasięg Twojego biznesu, lokalnie jak i w całej Polsce.

Do dzieła!

Tak na serio, cały świat jest oparty na zaufaniu. Bez tego, niemożliwe byłoby zrobienie zakupów, przejście przez ulicę, nie mówiąc życiu, rozwoju czy pracy. Zaufanie jest podstawą funkcjonowania naszego świata.
A co do pracy – KIEDY ZACZYNAMY :)?

03
Wiedza

Dzielenie się

Razem możemy więcej

To wszystko dzięki zespołowi, razem stajemy się silniejsi i stanowimy siłę! Siłę tak wielką, że nikt i nic nie jest w stanie jej powstrzymać. Cieszę się, że współpracuję z ludźmi, uczę się od nich codziennie, a oni ode mnie. Dlatego zgrany zespół jest tak ważny – wygrywasz ze mną, ja jestem bo Ty jesteś! 
Zacznij już TERAZ! ZACZNIJ SWOJĄ PRZYGODĘ ze mną!

Drzemiący potencjał

Dzięki temu, że każdy z Nas jest inny, ma inne pomysły, dużo szybciej pokonujemy przeszkody!
Po co masz iść sam i deptać tą samą drogę na nowo, skoro możesz iść moimi śladami? Czyż nie będzie szybciej? Mniej się zmęczysz!
W każdej stronie drzemie potencjał! Musisz go tylko odkryć!

Wiedza to potęga

Dzięki dzieleniu się wiedzą, poznaję nowych ludzi, poszerzam swoje kompetencje i staje się lepszy w tym co robię! Wiedza jest wiele warta, ale warta jest najwięcej gdy się nią dzielisz. Dlatego pomagam zrozumieć technologię. W IT mamy wiele specjalistów, ale niewielu z nich umie przekazać swoją wiedzę osobom nietechnicznym 🙂